Jõhvi tehnoloogiakooli tunnustati kui aasta panust Eesti idufirmamaastikul

Eesti Startup Auhindade saajad kuulutati välja üheksas kategoorias, mis tõid esile erinevaid asutajate rolle ja iduettevõtete olulisemaid mõõdikuid. Võitjad valiti tänavu välja ligi 300 kandidaadi hulgast, keda esitasid kogukonna liikmed ise. „Aasta panuse“ tiitli pälvis Jõhvi tehnoloogiakool.

„Aasta panuse“ kategoorias tunnustati inimest, sündmust või organisatsiooni, kes annab küsimata tagasi ning kelle missioon muudab Eesti startup-kogukonda tugevamaks. TOP3 hulgas olid lisaks Jõhvi tehnoloogiakoolile nomineeritud tüdrukutele tehnoloogipõhist huviharidust pakkuv liikumine HK Unicorn Squad ja kodanikualgatus “Igale koolilapsele arvuti”.