Otsime Jõhvi tehnoloogiakoolile programmijuhti!

Jõhvi tehnoloogiakool otsib endale uut teotahtelist tiimiliiget, kes võtab vastutuse õppetöö korralduse ja õppe programmi juurutamise eest. Õppetöö põhineb ülemaailmselt tunnustatud programmil 01 Education System. Tehnoloogiakooli programmijuht liitub ambitsioonika tiimiga, kelle ühine eesmärk on vähendada IT spetsialistide defitsiiti Eestis ning selle leevenduseks edukalt käivitama Eesti esimene iseõppel põhinev tehnoloogiakool!

Programmijuhi ametikoht on sulle, kui:

• Omad huvi ja algseid teadmisi erinevate programmeerimiskeelte ja programmeerimise maailmast

• Oled iseseisev, juhtinud eelnevalt projekte ja julged otsuseid langetada

• Tunned ennast mugavalt avalikult esinedes

• Meeldib suhelda erinevate osapooltega (õpilased; mentorid; partnerid)

• Oled eelnevalt juhtinud ja valmis juhtima väikest meeskonda

• Omad soovi ja huvi hariduse edendamise vastu

• Valmis elama Jõhvis

• Keeleoskus: inglise ja eesti keel heal tasemel, vene keel on suur pluss

Sinu tööalased ülesanded:

• 01Edu tarkvara juurutamine

• õppetöö planeerimine ja korraldamine

• õppetööga seotud infovahetuse korraldus

• moodulite ehitamine koostööpartneritega

• mentorite kaasamine

• kooli mentorlusprogrammi ja kogukonna ürituste planeerimine ja elluviimine (koostöös tehnilise adminiga):

• õppetööks vajalike vahendite kaardistamine, haldamine ja kontroll

• õppetöö kvaliteedi kontroll ja parendus

Mida pakume:

Ainulaadset võimalust teha suur panus Eesti tehnoloogiahariduse valdkonna arengusse ja ehitada üles Eesti esimene tehnoloogiakool, mis keskendub täiskasvanute ümberõppele. Saad töötada koos ambitsioonikate ja inspireerivate inimestega ning Eesti startup-maailma tippudega. Lubame, et töö on mitmekülgne, väljakutseid pakkuv ja samas ka väga rahuldust pakkuv. Sellele lisaks garanteerime konkurentsivõimelise palga, võimalus hüppeliseks arenguks, tegutsemine innovaatilises keskkonnas, kõige uuemad töövahendid, lahe ja tegus tiim ja võimalust ehitada midagi suurt ja esmakordset.

Kandideerimiseks saada palun oma CV/LinkedIn ja motivatsioonikiri “Miks oled Sina Jõhvi kooli esimene programmijuht” ja palgasoov hiljemalt 21.03.2021 e-mailile info@tulevikukool.ee