< Sisseastujale >

Jõhvi tehnoloogiakooli saavad astuda kõik, kellel on olemas vähemalt põhiharidus, läbivad edukalt kuuajalise testperioodi ja osutuvad selle alusel valituks. Jõhvi tehnoloogiakool on seega mõeldud igale vanuserühmale alates 18. eluaastast.

Igal aastal võetakse vastu kuni 200 õpilast ja õppetöö toimub nii kohapeal kui kodudes. Alates teisest õppeaastast avame vajadusel satelliitõpperuumid ka teistes linnades. Kool pakub üle 3000 ruutmeetri ulatuses õppe- ja elamispinda Jõhvis, mis on koduks ka Astrec Data OÜ andmekeskusele ja tänu millele saavad õpilased kogeda kiireimat fiiberoptilist internetiühendust.

Jõhvi tehnoloogiakooli saavad astuda kõik täiskasvanud, kellel on olemas vähemalt põhiharidus, läbivad edukalt kuuajalise testperioodi (kandidaadid “visatakse vette”, tublimad ujuvad välja) ja osutuvad selle alusel valituks. Kui Sind huvitavad andmebaasid, võrgud, rakendused ja liidesed või kasutajakogemuse disain, on Jõhvi õige koht. Testperioodis osalemiseks pole vajalik varasem programmeerimisalane kogemus. Nelja nädala jooksul peavad kooli pürgijad viima läbi mitu projekti, mille jooksul hinnatakse nii oskusi kui ka kohanemist kooli pedagoogiliste meetoditega.

Jõhvi tehnoloogiakool loob soodsa pinnase edasiõppimiseks ülikoolides ja töötamiseks tehnoloogiafirmades. Kool toimib pilvepõhisel õppeplatvormil, kus iga õpilane liigub oma tempos, lahendades süsteemi poolt etteantud ülesandeid, mis seovad omavahel teooria ja praktika. Kool on õpilasele tasuta.

• Maailmas tõestatud praktiline haridusmudel

• Kiireim tee hästitasustatud töökohale

• Tasuta õpe

Vastuvõtt Jõhvi tehnoloogiakooli
algab 2021. aasta kevadel

Huvilistel palume seni liituda meie uudiskirjaga - püsime kontaktis!